Lavazza Crema e Gusto Classico 250gr | Мелено - E-HORECA

Lavazza Crema e Gusto Classico 250gr | Мелено

235,00 ден

Crema e Gusto Classico е мешавина од квалитетна бразилска Арабика и Робуста од Југоисточна Азија. Совршен баланс на полно тело. Идеално кафе во секое време од денот.
 

Интензитет:  7 

 

Со секоја нарачка +1500 ден на мелено кафе, добивате подарок крпа за плажа.

Во залиха

Lavazza Crema e Gusto Classico 250gr | Мелено
Бренд: