Lavazza Crema e Gusto Dolce 250gr | Мелено - E-HORECA

Lavazza Crema e Gusto Dolce 250gr | Мелено

235 ден

Crema e Gusto Dolce е мешавина составена претежно од слатка Арабика од Централна и Јужна Америка и Робуста од Југоисточна Азија. Идеално кафе за оние кои сакаат избалансиран вкус на кафе.
Интензитет:  5 

Нема на залиха

Lavazza Crema e Gusto Dolce 250gr | Мелено
750427 Бренд:
NeroNobile 3 во 1

Nespresso Essenza Mini

СУПЕР АКЦИЈА! Елегантна, мала и ултра компактната кафе машина за бескрајно уживање во светот на кафињата од Nespresso.