Lavazza Crema e Gusto Ricco 250gr | Мелено - E-HORECA

Lavazza Crema e Gusto Ricco 250gr | Мелено

260 ден

Рафиниран избор на кафе од слатка и ароматична 100% Арабика од Централна и Јужна Америка за еспресо со интензивен вкус, обележан со нежен мирис на свежо овошје и цвеќиња од јасмин, кој се меша со карактеристични ноти на чоколадо.

Нема на залиха

Lavazza Crema e Gusto Ricco 250gr | Мелено
751037 Бренд: