Lavazza Dek Intenso 250gr | Мелено - E-HORECA

Lavazza Dek Intenso 250gr | Мелено

240,00 ден

Балансирана мешавина на избрани Арабика и Робуста кафе зрна, која се карактеризира со вкус на карамела.
 

Интензитет:  5 

 

Со секоја нарачка +1500 ден на мелено кафе, добивате подарок крпа за плажа.

Во залиха

Lavazza Dek Intenso 250gr | Мелено
Бренд: