Lavazza Qualita Oro Mountain Grown 250gr | Мелено - E-HORECA

Lavazza Qualita Oro Mountain Grown 250gr | Мелено

330 ден

Најценетите сорти на Арабика кои растат на плодна планинска земја достигнувајќи висина од 2.000 м, одгледувани да создадат кафе полно со карактер.

Нема на залиха

Lavazza Qualita Oro Mountain Grown 250gr | Мелено
751038 Бренд: