L’OR Colombia | Nespresso - E-HORECA

L’OR Colombia | Nespresso

Original price was: 300 ден.Current price is: 240 ден.

Број на капсули:  10 
Интензитет:  8 

За нарачки над 4000 ден. добивате подарок сет од 6 x 250ml стаклени чаши.

Нема на залиха

L’OR Colombia | Nespresso