L’OR Ristretto | Nespresso - E-HORECA

L’OR Ristretto | Nespresso

240 ден

Број на капсули:  10 
Интензитет: 11

За нарачки над 4000 ден. добивате подарок сет од 6 x 250ml стаклени чаши.

На залиха

L’OR Ristretto | Nespresso
NeroNobile 3 во 1

Nespresso Essenza Mini

СУПЕР АКЦИЈА! Елегантна, мала и ултра компактната кафе машина за бескрајно уживање во светот на кафињата од Nespresso.