Nespresso Freddo Intenso - E-HORECA

Nespresso Freddo Intenso

400 ден

Оваа мешавина од Арабика е со прекрасни тостирани житни ноти и со класичен горчлив вкус на богато темно печено кафето.

Број на капсули:  10  

Нема на залиха

Nespresso Freddo Intenso