Nespresso Porcelain Lume Cappuccino Cups - E-HORECA

Nespresso Porcelain Lume Cappuccino Cups

1.950 ден

Современа класика. Дизајнирани од миланската дизајнерка Федерика Бјази. Пријатени на допир, со мат финиш. Комбинација од дебел порцелан со елегантен дизајн во контраст со проѕирна окер црвена тацна.

Сет од 2 шолји капучино (~180 ml) во бел мат порцелан и 2 тацни во проѕирна окер црвена боја.

На залиха

Nespresso Porcelain Lume Cappuccino Cups
NeroNobile 3 во 1

Nespresso Essenza Mini

СУПЕР АКЦИЈА! Елегантна, мала и ултра компактната кафе машина за бескрајно уживање во светот на кафињата од Nespresso.