Nespresso Porcelain Lume Espresso Cups - E-HORECA

Nespresso Porcelain Lume Espresso Cups

1.900 ден

Современа класика. Дизајнирани од миланската дизајнерка Федерика Бјази. Пријатени на допир, со мат финиш. Комбинација од дебел порцелан со елегантен дизајн во контраст со проѕирна окер црвена тацна.

Сет од 2 шолји еспресо (~80 ml) во бел мат порцелан и 2 тацни во проѕирна окер црвена боја.

Нема на залиха

Nespresso Porcelain Lume Espresso Cups