Nespresso Scuro - E-HORECA

Nespresso Scuro

400 ден

Мешавина од Арабика зрна од Колумбија и Етиопија. Со богата и кремастра текстура. Одлично во комбинација со млеко.
Број на капсули:  10  

Нема на залиха

Nespresso Scuro
NeroNobile 3 во 1

Nespresso Essenza Mini

СУПЕР АКЦИЈА! Елегантна, мала и ултра компактната кафе машина за бескрајно уживање во светот на кафињата од Nespresso.