Hausbrandt Intenso | Nespresso - E-HORECA

Hausbrandt Intenso | Nespresso

240 ден

Алуминиумски капсули со печено мелено кафе. Слатко, зачинето кафе, кое се издвојува со уникатни ноти од какао и лешник.
Број на капсули:  10 
Интензитет:   8

Нема на залиха

Hausbrandt Intenso | Nespresso
NeroNobile 3 во 1

Nespresso Essenza Mini

СУПЕР АКЦИЈА! Елегантна, мала и ултра компактната кафе машина за бескрајно уживање во светот на кафињата од Nespresso.