Nesquik | Dolce Gusto - E-HORECA

Nesquik | Dolce Gusto

350 ден

Уживајте во уникатното топло чоколадо NESCAFÉ® Dolce Gusto® Nesquik®, со кремаста и лесна пена.
Број на капсули:  16 

За нарачки над 4000 ден. добивате подарок сет од 6 x 250ml стаклени чаши.

Нема на залиха

Nesquik | Dolce Gusto
NeroNobile 3 во 1

Nespresso Essenza Mini

СУПЕР АКЦИЈА! Елегантна, мала и ултра компактната кафе машина за бескрајно уживање во светот на кафињата од Nespresso.