Segafredo Crema Ricca | A Modo Mio - E-HORECA

Segafredo Crema Ricca | A Modo Mio

264 ден

Број на капсули:  12 
Интензитет: 11

Избалансиран избор на Робуста во комбинација со Арабика од Јужна Америка. Се одликува со целосен вкус и ноти на сужено овошје.

Нема на залиха

Segafredo Crema Ricca | A Modo Mio
751018 , Бренд: