Segafredo Deca Crem | A Modo Mio - E-HORECA

Segafredo Deca Crem | A Modo Mio

264 ден

Број на капсули:  12 
Интензитет:  7 

Мешавина од јужноамериканска Арабика и Робуста, без кофеин, внимателно печена за да го задржи целото тело. Има слатка арома, со ноти на лешник.

Нема на залиха

Segafredo Deca Crem | A Modo Mio
750995 , Бренд: