Segafredo Deca Cream 180gr | Мелено - E-HORECA

Segafredo Deca Cream 180gr | Мелено

169 ден

Мешавина од јужноамериканска Арабика и Робуста, без кофеин, внимателно печена за да го задржи целото тело. Има слатка арома, со ноти на лешник.

Нема на залиха

Segafredo Deca Cream 180gr | Мелено
751020