Starbucks Veranda Blend 200gr | Мелено - E-HORECA

Starbucks Veranda Blend 200gr | Мелено

450 ден

Лесно печено кафе – нежно, меко, со ноти на какао.

Нема на залиха

Starbucks Veranda Blend 200gr | Мелено
750506 Бренд:
NeroNobile 3 во 1

Nespresso Essenza Mini

СУПЕР АКЦИЈА! Елегантна, мала и ултра компактната кафе машина за бескрајно уживање во светот на кафињата од Nespresso.