Starbucks Colombia 200gr | Мелено - E-HORECA

Starbucks Colombia 200gr | Мелено

Original price was: 610 ден.Current price is: 450 ден.

Вкусете го ова колумбиско кафе од 100% Арабика со мек и сладок вкус. Со ноти на јаткасти плодови.

Нема на залиха

Starbucks Colombia 200gr | Мелено
751987 Бренд: