Starbucks Frappuccino Coffee 250ml - E-HORECA

Starbucks Frappuccino Coffee 250ml

98 ден

Овој освежителен пијалок фрапучино од Starbucks е направен со внимателно мешање на високо квалитетно Starbucks кафе со млеко.

Нема на залиха

Starbucks Frappuccino Coffee 250ml
751419 Бренд: