Starbucks Frappuccino Vanilla 250ml - E-HORECA

Starbucks Frappuccino Vanilla 250ml

98 ден

Откријте го пијалокот Ванила Фрапучино, кремаста мешавина од Starbucks кафе и млеко, измешани заедно со слаткa божествена ванила. Ние ги користиме само најдобрите Арабика зрна кафе за да ги исполниме вашите најдлабоки желби за вкусно кафе – создавајќи неодолив пијалок. И (како ова да не е доволно), исто така, пијалокот има малку маснотии – уште една причина да сe третирате себеси специјално секој ден со овој пијалок.

Нема на залиха

Starbucks Frappuccino Vanilla 250ml
751418 Бренд: