Starbucks Frappuccino Mocha Chocolate 250ml - E-HORECA

Starbucks Frappuccino Mocha Chocolate 250ml

Original price was: 140 ден.Current price is: 98 ден.

Оваа вкусна мешавина од кафе, млеко и богат вкус на чоколада е совршен пијалок за сите љубители на кафе и чоколада.

Нема на залиха

Starbucks Frappuccino Mocha Chocolate 250ml
751417 Бренд: