TASSIMO Amia Black - E-HORECA

TASSIMO Amia Black

6.590 ден

  • Модел: TAS2002
  • Димензии на внатрешната единица: (ВxШxД) 278 x 200 x 299 mm
  • Тежина: 2,8 кг
  • Совршен квалитет на пијалок благодарение на технологијата INTELLIBREW™
  • Едноставна и лесна за употреба – функција со едно копче.
  • Само со еден допир може да подготвите пијалоци за себе и вашето семејство. Машината се загрева веднаш, без чекање.
  • Прилагодлив држач – погоден за сите големини на чаши.
  • Функција за автоматско исклучување за мала потрошувачка на енергија
  • Гаранција: 6 месеци

Нема на залиха

TASSIMO Amia Black
751915 , Бренд: