Tassimo Cappucino - E-HORECA

Tassimo Cappucino

380 ден

Уживајте во вкусно чоколадно капучино од Tassimo со фина крема.

На залиха

Tassimo Cappucino
751191 ,
NeroNobile 3 во 1

Nespresso Essenza Mini

СУПЕР АКЦИЈА! Елегантна, мала и ултра компактната кафе машина за бескрајно уживање во светот на кафињата од Nespresso.