Bristot 100% Arabica 500g - E-HORECA

Bristot 100% Arabica 500g

850 ден

Слатка и деликатна мешавина, со фино избалансиран интензитет. Со ноти од лешник и карамела во комбинација со ноти на сушено овошје и чоколадо. 100% Арабика.

Нема на залиха

Bristot 100% Arabica 500g
752006 Бренд:
NeroNobile 3 во 1

Nespresso Essenza Mini

СУПЕР АКЦИЈА! Елегантна, мала и ултра компактната кафе машина за бескрајно уживање во светот на кафињата од Nespresso.