Caffe Mauro Premium 1kg - E-HORECA

Caffe Mauro Premium 1kg

1.400 ден

Мешавина од еспресо со идеален баланс помеѓу Арабика и Робуста од различно потекло, со овошни ароми и уникатен aftertaste. Со традиционално печење на автентичното италијанско еспресо.

На залиха

Caffe Mauro Premium 1kg
751932 Бренд:
NeroNobile 3 во 1

Nespresso Essenza Mini

СУПЕР АКЦИЈА! Елегантна, мала и ултра компактната кафе машина за бескрајно уживање во светот на кафињата од Nespresso.