Costa Coffee Caffe Crema Blend 1kg - E-HORECA

Costa Coffee Caffe Crema Blend 1kg

1.500 ден

Кафе со уникатен и богат вкус благодарение на избалансираната мешавина од латиноамериканска Арабика и азиска Робуста. Темно печено, со интензивни ноти на темно чоколадо и кора од портокал. Доколку е подготвено со млеко, дава ноти на карамела и печени ореви. Совршено за топли и ладни млечни пијалоци.

Вкус кој ги воодушевува трагачите по сензации!

На залиха

Costa Coffee Caffe Crema Blend 1kg
752014 , Бренд:
NeroNobile 3 во 1

Nespresso Essenza Mini

СУПЕР АКЦИЈА! Елегантна, мала и ултра компактната кафе машина за бескрајно уживање во светот на кафињата од Nespresso.