Davidoff Caffe Crema Elegant 500gr - E-HORECA

Davidoff Caffe Crema Elegant 500gr

595 ден

Davidoff Café Crème, 500g зрна кафе. Овој ексклузивен и хармоничен спој на најквалитетни зрна кафе од централни и јужноамерикански висорамнини обезбедува извонредна шолја кафе за секој ден. Неговата неодолива арома, златно-кафеава крема и целосниот вкус се чисто уживање за вашите сетила. 100% Арабика.

Нема на залиха

Davidoff Caffe Crema Elegant 500gr
751506 Бренд: