DolceVita Ristretto 1kg - E-HORECA

DolceVita Ristretto 1kg

500 ден

Мешавина од одбрани кафиња од најдобрите африкански, азиски и централноамерикански региони кои се карактеризираат со одлично тело засилено со бавно и темно печење. 80% Арабика. 20% Робуста.

Нема на залиха

DolceVita Ristretto 1kg
751605 Бренд: