DolceVita Digestive Tea | Dolce Gusto - E-HORECA

DolceVita Digestive Tea | Dolce Gusto

136 ден

Број на капсули:  8  

Пијалок направен од  портокал и семе од анасон. Одличен билен чај кој ги комбинира дигестивните својства со свежиот вкус на портокал. Незасладен.

Нема на залиха

DolceVita Digestive Tea | Dolce Gusto