DolceVita Camomilla | Dolce Gusto - E-HORECA

DolceVita Camomilla | Dolce Gusto

136 ден

Број на капсули:  8 

Пијалок од лисја од камилица. Природно и релаксирачко. Без шеќер.
Не содржи лактоза. Без глутен.

Нема на залиха

DolceVita Camomilla | Dolce Gusto
NeroNobile 3 во 1

Nespresso Essenza Mini

СУПЕР АКЦИЈА! Елегантна, мала и ултра компактната кафе машина за бескрајно уживање во светот на кафињата од Nespresso.