Dolcevita ICE Mix 1 (2+1) - E-HORECA

Dolcevita ICE Mix 1 (2+1)

576 ден

Број на капсули:  48 

*Подарок DolceVita Ice Pop Molds со купени 6 DolceVita ICE вкусови.

На залиха

Dolcevita ICE Mix 1 (2+1)
NeroNobile 3 во 1

Nespresso Essenza Mini

СУПЕР АКЦИЈА! Елегантна, мала и ултра компактната кафе машина за бескрајно уживање во светот на кафињата од Nespresso.