Dolcevita ICE Te' Al Limone | Dolce Gusto - E-HORECA

Dolcevita ICE Te’ Al Limone | Dolce Gusto

288 ден

Освежителен партнер за вашето жешко лето со вкус на лимон.
Број на капсули:  16 

*Подарок DolceVita Ice Pop Molds со купени 6 DolceVita ICE вкусови.

Нема на залиха

Dolcevita ICE Te’ Al Limone | Dolce Gusto
NeroNobile 3 во 1

Nespresso Essenza Mini

СУПЕР АКЦИЈА! Елегантна, мала и ултра компактната кафе машина за бескрајно уживање во светот на кафињата од Nespresso.