Dolcevita ICE Frappe Cappuccino | Dolce Gusto - E-HORECA

Dolcevita ICE Frappe Cappuccino | Dolce Gusto

288 ден

Капучино во ладна верзија. Овој познат пијалок претставува вкусно летно освежување за топлите денови.
Број на капсули:  16  

*Подарок DolceVita Ice Pop Molds со купени 6 DolceVita ICE вкусови.

На залиха

Dolcevita ICE Frappe Cappuccino | Dolce Gusto
NeroNobile 3 во 1

Nespresso Essenza Mini

СУПЕР АКЦИЈА! Елегантна, мала и ултра компактната кафе машина за бескрајно уживање во светот на кафињата од Nespresso.