DolceVita Irish Coffee | A Modo Mio - E-HORECA

DolceVita Irish Coffee | A Modo Mio

199 ден

Број на капсули:  16  

Пијалок со вкус на ирско кафе. Целиот вкус на Ирска во вашата чаша!
Содржи лактоза. Без глутен.

Нема на залиха

DolceVita Irish Coffee | A Modo Mio
751161 , Бренд:
NeroNobile 3 во 1

Nespresso Essenza Mini

СУПЕР АКЦИЈА! Елегантна, мала и ултра компактната кафе машина за бескрајно уживање во светот на кафињата од Nespresso.