DolceVita Latte Unicorn | Nespresso - E-HORECA

DolceVita Latte Unicorn | Nespresso

150 ден

Млечен пијалок со спирулина. Ви дава енергија и е со ниска калорична содржина. Без глутен. Без лактоза.

Нема на залиха

DolceVita Latte Unicorn | Nespresso