DolceVita Tisana Ai Frutti Rossi | Dolce Gusto - E-HORECA

DolceVita Tisana Ai Frutti Rossi | Dolce Gusto

136 ден

Број на капсули:  8 

Вкусен билен чај направен од овошје од црвена рибизла и малина. Без шеќер.

Состојки
Цвеќиња од хибискус, дива роза, аронија, кора од цимет, боровинки, ѓумбир, бозел, јаболко, црвена рибизла, малина, природен вкус на бобинки.
Не содржи лактоза. Без глутен.

Нема на залиха

DolceVita Tisana Ai Frutti Rossi | Dolce Gusto
NeroNobile 3 во 1

Nespresso Essenza Mini

СУПЕР АКЦИЈА! Елегантна, мала и ултра компактната кафе машина за бескрајно уживање во светот на кафињата од Nespresso.