DolceVita Zenzero & Limone | Dolce Gusto - E-HORECA

DolceVita Zenzero & Limone | Dolce Gusto

136 ден

Број на капсули:  8 

Пијалок од ѓумбир. Целата јачина на ѓумбир во комбинација со свежината на лимонот. Без шеќер.
Без глутен.

Нема на залиха

DolceVita Zenzero & Limone | Dolce Gusto
NeroNobile 3 во 1

Nespresso Essenza Mini

СУПЕР АКЦИЈА! Елегантна, мала и ултра компактната кафе машина за бескрајно уживање во светот на кафињата од Nespresso.