Gimoka Gran Galá 250gr | Мелено - E-HORECA

Gimoka Gran Galá 250gr | Мелено

150 ден

Полно тело со интензивна арома, оваа мешавина има лесен вкус избалансиран со мека крема. Слаткиот вкус содржи ноти на чоколадо.

Нема на залиха

Gimoka Gran Galá 250gr | Мелено
751042 Бренд:
NeroNobile 3 во 1

Nespresso Essenza Mini

СУПЕР АКЦИЈА! Елегантна, мала и ултра компактната кафе машина за бескрајно уживање во светот на кафињата од Nespresso.