Hausbrandt Decaffeinato 250gr - E-HORECA

Hausbrandt Decaffeinato 250gr

450 ден

Мешавина од избрано 100% кафе Арабика со пријатни ноти на ореви. Главните карактеристики се нежното тело со одлична арома.

Нема на залиха

Hausbrandt Decaffeinato 250gr
751245 Бренд: