Hausbrandt Moka 250gr - E-HORECA

Hausbrandt Moka 250gr

450 ден

Мешавина составена од 100% кафе Арабика, со неодолива арома и природна сладост што ќе ве возбуди. Неговото лесно тело го прави погоден за секое време од денот. Идеално за Moka Pots, но исто така и за рачно правење кафе (French Press).

Нема на залиха

Hausbrandt Moka 250gr
751246 Бренд: