Hausbrandt Gourmet Columbus 250gr | Мелено - E-HORECA

Hausbrandt Gourmet Columbus 250gr | Мелено

Original price was: 580 ден.Current price is: 420 ден.

100% Арабика мелено кафе. Суптилно цитрусна и пријатно слатка арома. Тајната што ја прави оваа мешавина навистина уникатна е внимателен избор на најквалитетна колумбиска Арабика, со ноти на какао.

Нема на залиха

Hausbrandt Gourmet Columbus 250gr | Мелено
751116 Бренд: