Hausbrandt Gourmet 250gr - E-HORECA

Hausbrandt Gourmet 250gr

510 ден

Мешавина од избрано 100% кафе Арабика од Централна и Јужна Америка. Богатството и хармонијата на ароматичните состојки сo зачинети и цитрусни ноти и избалансираната киселост нудат совршена мешавина со навистина извонредно печење.

Нема на залиха

Hausbrandt Gourmet 250gr
751244 Бренд:
NeroNobile 3 во 1

Nespresso Essenza Mini

СУПЕР АКЦИЈА! Елегантна, мала и ултра компактната кафе машина за бескрајно уживање во светот на кафињата од Nespresso.