ILLY Classico | ESE - E-HORECA

ILLY Classico | ESE

432 ден

Број на хартиени патрони:  18

Нема на залиха

ILLY Classico | ESE
750420 , Бренд:
NeroNobile 3 во 1

Nespresso Essenza Mini

СУПЕР АКЦИЈА! Елегантна, мала и ултра компактната кафе машина за бескрајно уживање во светот на кафињата од Nespresso.