illy Classico Lungo 108 | Iperespresso - E-HORECA

illy Classico Lungo 108 | Iperespresso

3.300 ден

Број на капсули:  108

За нарачки над 4000 ден. добивате подарок сет од 6 x 250ml стаклени чаши.

Нема на залиха

illy Classico Lungo 108 | Iperespresso