Julius Meinl Trend Collection Crema Intenso 1kg - E-HORECA

Julius Meinl Trend Collection Crema Intenso 1kg

Original price was: 1.550 ден.Current price is: 1.290 ден.

Кафе мешавина од Арабика и Робуста од Јужна Америка и Азија. Се карактеризира со богата крема, силна арома и интензивен вкус, со силни ноти на чоколадо. Идеалено за пијалоци со млеко.

Нема на залиха

Julius Meinl Trend Collection Crema Intenso 1kg
751302 Бренд: