Julius Meinl Premium Caffe Crema 1kg - E-HORECA

Julius Meinl Premium Caffe Crema 1kg

Original price was: 1.600 ден.Current price is: 1.350 ден.

Најфините зрна Арабика од Бразил и Централна Америка и избрани зрна Робуста од Азија, кои ѝ даваат на оваа UTZ сертифицирана мешавина кремаста, кадифена крема. Со интензивна арома и ноти на лешник. Идеално за подготовка со млеко.

Нема на залиха

Julius Meinl Premium Caffe Crema 1kg
751122 Бренд: