Lavazza Amabile | Blue - E-HORECA

Lavazza Amabile | Blue

1.950 ден

Кремаст и мазен вкус.
Број на капсули:  100  

Нема на залиха

Lavazza Amabile | Blue
751545 , Бренд:
NeroNobile 3 во 1

Nespresso Essenza Mini

СУПЕР АКЦИЈА! Елегантна, мала и ултра компактната кафе машина за бескрајно уживање во светот на кафињата од Nespresso.