Lavazza Top Class | Blue - E-HORECA

Lavazza Top Class | Blue

2.200 ден

Со вкус на темно чоколадо и цимет, Top Class содржи деликатен избор на рачно одбрани Арабика зрна кафе од висорамнините на Централна и Јужна Америка и внимателно помешана со Робуста – како Kaapi Royale (Индија), Java и природна Арабика.
Состав: Арабика 50%, Робуста 50%.
Број на капсули:  100  

На залиха

Lavazza Top Class | Blue
751056 , Бренд: