Lavazza Caffe Crema | Blue - E-HORECA

Lavazza Caffe Crema | Blue

2.200 ден

100% слатка мешавина од Арабика зрна со густа и златна крема. Слатка, избалансирана и кремаста мешавина. Специјалното печење, комбинирано со вистинско мелење, дава особено слатко и кадифено кафе со постојан вкус и густа златна крема.
Број на капсули:  100  

Нема на залиха

Lavazza Caffe Crema | Blue
751057 , Бренд:
NeroNobile 3 во 1

Nespresso Essenza Mini

СУПЕР АКЦИЈА! Елегантна, мала и ултра компактната кафе машина за бескрајно уживање во светот на кафињата од Nespresso.