Lavazza Gold Selection | Blue - E-HORECA

Lavazza Gold Selection | Blue

Original price was: 2.500 ден.Current price is: 2.200 ден.

Совршен баланс помеѓу горчливо и слатко: Lavazza Gold Selection е со полн вкус, богато тело благодарение на високиот квалитет на своите зрна. Зрното Арабика доаѓа од Бразил и Колумбија, додека зрната Робуста доаѓаат од Јава, Индонезија. Средно печење, за загарантирана прекрасна арома и вкус.
Број на капсули:  100  

На залиха

Lavazza Gold Selection | Blue
751058 , Бренд: